Tilbage til oversigt Samle auktion over div indbo, designer møbler, antikviteter, el-cykler, B&O anlæg, rest/varepartier m.m. Auktionen begynder at lukke søndag d 26./10. kl 20:00. Østergade 65. 9560 Hadsund. Udlevering d. 28.-29./10. kl 10-18.

#14 2 Stk Forgyldt Bronze lysestager, (franske) H 27cm, fremstår m/brugsspor og afskalninger, MOMSFRI.

Auktionen er ikke aktiv
  • Nuværende pris
  • 250 DKK
  • Start pris
  • 50 DKK
  • Minimum pris
  • 50 DKK
  • Start tidspunkt
  • 10.10.2025 12:00
  • Slut tidspunkt
  • 26.10.2025 20:03
Budafgiver Bud Bud tidspunkt
8490 250 DKK 18:19:55 - 26.10.2025
8997 (A) 225 DKK 14:59:06 - 24.10.2025
23349 (A) 215 DKK 17:35:04 - 24.10.2025
23349 175 DKK 17:35:04 - 24.10.2025
8997 150 DKK 14:59:06 - 24.10.2025
15181 125 DKK 20:03:11 - 23.10.2025
22299 100 DKK 20:29:25 - 21.10.2025
8490 90 DKK 18:06:21 - 19.10.2025
4798 80 DKK 21:27:03 - 17.10.2025
12163 70 DKK 13:41:19 - 12.10.2025
22104 60 DKK 12:53:25 - 11.10.2025
6722 50 DKK 00:15:22 - 11.10.2025

Dine manuelle bud er markeret med * og autobud med (A*). Andres autobud markeres med (A).